Akcja pomocy Polakom na Wschodzie

Akcja pomocy Polakom na Wschodzie

Po raz kolejny Kasa Krajowa i Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe przyłączają się do Akcji Pomocy Polakom na Wschodzie pod patronatem Pary Prezydenckiej.

Nasza pomoc w tym roku dotrze do Rodaków mieszkających na Ukrainie. To wsparcie oprócz faktycznej pomocy materialnej jest dla naszych rodaków symbolem solidarności i jedności w tym trudnym czasie dla nas wszystkich. Przekazanie materiałów nastąpi w pierwszym tygodniu grudnia, tak aby na Święta Bożego Narodzenia wszyscy otrzymali prezenty. W czasie pandemii COVID-19 w przekazaniu darów pomogą Konsulaty RP na Ukrainie.

Zachęcamy do włączenia się w Akcje poprzez przekazanie do Kasy Krajowej chemii gospodarczej, środków czystości czy ochrony lub artykułów spożywczych (pamiętajmy o długim terminie ważności produktów). Liczy się każda ilość. Wszystkich chętnych, którzy chcą wesprzeć Akcję, proszę o przekazywanie/przesyłanie paczek do siedziby Kasy Krajowej w Sopocie (z dopiskiem Ukraina), najpóźniej do dnia 23 listopada br. Więcej informacji na temat poprzednich akcji w linkach poniżej:

https://www.prezydent.pl/kancelaria/aktywnosc-ministrow/art,1989,wizyta-ministra-adama-kwiatkowskiego-na-ukrainie.html

https://www.prezydent.pl/kancelaria/aktywnosc-ministrow/art,2072,wizyta-ministra-kwiatkowskiego-w-luckim-okregu-konsularnym.html

https://www.prezydent.pl/aktualnosci/wydarzenia/art,1697,podsumowanie-iv-edycji-akcji-pomocy-polakom-na-wschodzie.html